Kronologi Pegawai Daerah Pitas

Print

BIL

NAMA

TEMPOH BERKHIDMAT

1. 

En. Yaakub Abd Hamid

01.01.1975 hingga 25.04.1977

2. 

En. Jumad Insud

25.04.1977 hingga 01.07.1977

3. 

En. Yahya Ahmad Shah

01.07.1977 hingga 01.11.1978

4. 

En. Ibrahim Hj. Ahmad

01.11.1978 hingga 01.09.1979

5. 

Tuan Hj. Adenan Hj. Mohd Yusof

01.09.1979 hingga 31.10.1981

6. 

Tuan Hj. Jumahat Intang

01.10.1981 hingga 31.12.1984

7. 

En. Marasal KK Lais

02.01.1985 hingga 20.04.1985

8. 

En. Nordin Siman

21.04.1985 hingga 04.07.1985

9. 

Tuan Hj Dahali Hj. Harun

04.07.1985 hingga 01.10.1991

10. 

Cik Katherine Chai

01.10.1991 hingga 07.09.1992

11. 

En. Steven A.Beliku

07.09.1992 hingga 06.09.1994

12. 

En.PG.Mohd Hussein Al Hashim Jalilul Alam Aqmaddin PG. Mohd Daud

06.07.1994 hingga 31.03.1997

13. 

En. Edris Hj. Yahya

01.04.1997 hingga 15.04.2001

14. 

En. Abd Wahab Abd. Hamid

16.04.2001 hingga 16.08.2006

15. 

En. Sapdin Ibrahim

16.08.2006 hingga 07.01.2014

16. 

En. Bubudan OT Majalu

07.01.2014 hingga 05.04.2019

17. 

Tn. Hj Bakri Hj. Nanun

05.04.2019 - Sekarang