:: Laman Utama
:: Perutusan :: Latar Belakang :: Perkhidmatan : : Carta Fungsi :: Piagam Pelanggan :: Warga Kerja :: Direktori

 

PEJABAT MENTERI
 

YB DATUK HAJAH JAINAB DSP HJ AHMAD AYID

Menteri Pembangunan Masyarakat Dan Hal Ehwal Pengguna Sabah

Jainab.Ahmad@sabah.gov.my

 

 

 

 
 

Puan Asnah Binti Hj Tahlil
Setiausaha Politik

Asnah.HjTahlil@sabah.gov.my

 
 

Encik Mohamad Bin Ahmad @ Ayid
Setiausaha Perhubungan Awam

Mohamad.AhmadAyid@sabah.gov.my

 
 
 

Encik Ruslan Bin Md. Lalin Setiausaha Sulit

Ruslan.MdLalin@sabah.gov.my

 
 

Puan Siti Mariani Merami Penolong Setiausaha Akhbar

SitiMariani.Merami@sabah.gov.my

 
 

Puan Lianah Joikim
Pembantu Khas kepada Menteri

Lianah.Joikim@sabah.gov.my

 
 
 

Puan Roslinah Patrick
Pembantu Tadbir (Kesetiausahaan)

Roslinah.Patrick@sabah.gov.my

 
 

Puan Dayang Safijah Binti Saprin
Pengawal Keselamatan

DayangSafijah.Saprin@sabah.gov.my

 

Encik Zaheedy Hamdani Eznan Bin Marsidi
Pengawal Keselamatan

ZaheedyHamdanEznan.Marsidi@sabah.gov.my

Puan Norbayah Bte Hasbah
Tukang Masak

Norbayah.Hasbah@sabah.gov.my

 

Puan Noor Baliha Bte Gunawan
Pembantu Am Pejabat

NoorBaliha.Gunawa@sabah.gov.my

 

Encik Bahruddin Bin Bedurahman
Pemanda Kenderaan

Bahruddin.Bedurahman@sabah.gov.my

 

Encik Sabdali Sijim
Pemandu Kenderaan

Fatimah.Salan@sabah.gov.my

 

Puan Fatimah Binti Salan
Pekerja Awam

Fatimah.Salan@sabah.gov.my

 

Puan Hassanah Binti Basman
Pengawal Keselamatan

Hassanah.Basman@sabah.gov.my

 

Puan Siti Naria Bte Muksan
Pengawal Keselamatan

SitiNaria.Muksan@sabah.gov.my

Kembali : Laman Utama

 

Hak cipta @2011 Kementerian Pembangunan Masyarakat dan Hal Ehwal Pengguna Negeri Sabah.
KPM&HEP adalah tidak bertanggungjawab bagi sebarang kehilangan atau kerugian yang dialami oleh pengguna kerana menggunakan maklumat dalam web ini.
Dasar :Keselamatan :Penafian Privasi