Laman Web Rasmi
Kerajaan Negeri Sabah

Emel Kumpulan :: Jabatan & Agensi Kerajaan Negeri

ym.vog.habas@oic.com.my

Notis Penggunaan: Sila hubungi Jabatan Perkhidmatan Pelanggan Sabah.Net untuk penggunaan Emel Kumpulan

NamaKementerian / Jabatan
ABD. KARIM BIN A. M. ZAHARI Pejabat Daerah Beaufort
ABD. WAHAB BIN SIDEK Pejabat Daerah Kota Belud
ABDUL SANI BIN ARSAT Kota Marudu District Council
ADANAN @ ADNAN BIN ATIN Kementerian Pertanian dan Industri Makanan
AFTAR BIN NURAJAT Kementerian Pembangunan Luar Bandar Sabah
AG LAHAP BIN AG BAKAR @ AG SYAIRIN (HAJI) Pejabat Daerah Kecil Banggi
AGKU SAMSU BIN PG. MUBIN Jabatan Perkhidmatan Awam Negeri
AK. JUNAIDI PG. ISMAIL Pejabat Daerah Papar
ALBANUS MALUDA Jabatan Pertanian
ALEXANDER GAYO GUMISI @ HILARY Keningau District Council
ALI MOHAMMAD SAMAD Tawau Municipal Council
ANDY FAIZAL BIN SAHAPADIN Jabatan Kerja Raya
ASDI @ MOHD FAIZAL BIN HUSSIN Pejabat Daerah Kudat
AWANG HAJI MOHD.YUSOFF Pejabat Daerah Tuaran
AWANGKU RAIMY PG. ABD. RAHMAN Pejabat Daerah Kecil Membakut
AZHAR BIN KASSIM Jabatan Perikanan
AZRUL BIN AHMAD Sabah Economic Development Corporation
BILIH BIN LAKUM Pejabat Daerah Kinabatangan
CABRINI BRIDGET CHIA Sabah Fishermen & Fishery Devt. Corporation
CAROLYN MAURICE Pejabat Akhbar & Penerbitan Jkm
CHARLES YEO BOON POH(IR.) Jabatan Pengairan Dan Saliran
CHRISTOPHER WONG FUI CHEUN Kota Belud District Council
DAISY BINTI ALOYSIUS Jabatan Perlindungan Alam Sekitar
DAYANG NOORASHIKHIN BINTI ZULKEFLI Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri
DJAMILUDIN BIN KAMARUDIN Pejabat Daerah Kecil Kemabong
DOLORES LIWAS Sabah Forest Development Authority
DONY BIN ENDIONG Rural Development Corporation
EDWARD BUNGSU Pejabat Daerah Keningau
EKXSAN BIN HJ. MOHAMMAD Kunak District Council
ERNYWATI DEWI BINTI ABAS Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri
FAUZIAH BTE HAJI BUSTAMAM Kementerian Kewangan
FERRIS FRANCIS Pejabat Daerah Kecil Pagalungan
FIRUZ IDZUALDEEN @ BENETTY B. MOHD. DZUL Pejabat Daerah Kecil Tungku
FRANCIS CHONG YU SHING Pejabat Daerah Kecil Matunggong
FRANCIS STEPHEN Pejabat Daerah Putatan
FUNG JOHN Institut Latihan Sektor Awam Negeri Sabah
HAJIMIN MASLIN Bahagian Kabinet & Dasar
HASININ BIN KINSIM Jabatan Air Negeri Sabah
HERRY AWIT Pejabat Daerah Tambunan
HUIL BIN BINUA @ BENUA Pitas District Council
HUSIN BIN NARION Pejabat Daerah Kecil Menumbok
INDRA PURWANDITA B. HERRY SUNJOTO Jabatan Perhutanan Sabah
IRMAN BIN TAJUDDIN EDY Sandakan Municipal Council
JAINAL BIN SULAI Majlis Agama Islam Sabah
JAIPING BIN MINSU Ranau District Council
JAIS BIN ASRI Jabatan Perkhidmatan Kebajikan Am
JOHANIS BIN MUALAS Tongod District Council
JOHN BIN ANGELO Pejabat Daerah Kuala Penyu
JOHN TANDUYAH. A. JOY Pejabat Daerah Penampang
JOLONING JOE MAJAMBU Pejabat Daerah Kecil Paitan
JORIANA BINTI AGUN Kudat Town Board
JOSEPH BANGGUAN Pejabat Daerah Kecil Tamparuli
JOUMAT B. BISNIM Pejabat Daerah Kalabakan
JUNSIM BIN RUMUNZING Pejabat Daerah Telupid
Jupirin Hj. Ruhimin Ranau District Council
JURIANAH BINTI JUTI Jabatan Keretapi Negeri Sabah
KAMARIAH BINTI ISMAIL Lahad Datu District Council
KHAIRI BIN ALIAS @ GHAZALI Sabah Ports Authority
LEE CHUN KIAT Pejabat Daerah Pitas
LEPRUS BIN ESUVAS @ GISWA Pejabat Daerah Beluran
LIEW CHAU MIN, BERNARD Jabatan Tanah & Ukur
LYDIA ANDREW BOHINDANG Sabah Rubber Industry Board
MAHASITAH BTE AMIN Pejabat Daerah Lahad Datu
MARIA BINTI SINTI Perpustakaan Negeri Sabah
MARIAM OMAR Kementerian Pelancongan, Kebudayaan dan Alam Sekitar
MARTINUS BIN LUNGGEH Pejabat Daerah Tenom
MARY ANGELA SIPAUN Jabatan Bendahari Negeri
MARY JOSEPHINE S. GOLINGAI Jabatan Perkhidmatan Veterinar Sabah
MAS SYAZWAN BIN MASOOD Kementerian Belia dan Sukan
MASAWI BIN SALLEH Pejabat Daerah Sipitang
MASI MAKSUD Sabah State Cultural Board
MOHAMAD BIN ABDILLAH Pejabat Daerah Kunak
MOHAMAD BIN OSUP Jabatan Perkhidmatan Awam Negeri
MOHAMAD IKRAM BIN AIDI Kementerian Undang-undang dan Hal Ehwal Anak Negeri
MOHD FAWZI BIN ABDUL KADIR Beaufort District Council
MOHD IKHWAN BIN RAMLAN Jabatan Peguam Besar Negeri
MOHD JAAFAR BIN HAJI AMAT Lahad Datu District Council
MOHD NAZRI BIN PINTAL Semporna District Council
MOHD SOFFIAN BIN ABU BAKAR Jabatan Hidupan Liar
MOHD SYADZREEL AMRI AZHAR Putatan District Council
MOHD. AMIN BIN MOHD. NASSAR Kuala Penyu District Council
MOHD. ARIFFIN ALI Pejabat Mufti Negeri
MOHD. JAYREH @ BOY JAYA Pejabat Dewan Undangan Negeri
MOHD. RIDUAN BIN JAMAIN Sabah Rubber Industry Board
MOIRA DAVID @ SUSAN Kementerian Pelajaran dan Inovasi
MOKHTAR BIN HUSSIN Pejabat Daerah Semporna
MUHD. FIRDAUS BIN KASSIM Sabah State Sports Board
NAHALAN HJ MEHDUNAH Pejabat Daerah Kota Marudu
NAZRI @ SHAIKH NAZRI BIN SHAIKH ESMAIL Kinabatangan District Council
NELSON CHAN KIN REN Sabah Credit Corporation
NG CHAI CHEONG Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri
NG SOU SIUNG @ DAVID Jabatan Perkhidmatan Haiwan & Perusahaan Ternak
NOOR ELMIE BINTI MAIL Sipitang District Council
NORLIJA @ NORLIJAH BINTI DANIN Kementerian Pembangunan Infrastruktur
NURFAEZAH BINTI JAIM Jabatan Hal Ehwal Anak Negeri Sabah
PATRICK TAN @ TAN SU TECK Pejabat Timbalan Setiausaha Kerajaan Negeri (Pembangunan)
PAUL F. ISIDORE Pejabat Daerah Kecil Sook
PUTRI HUSSNAIN HUSSAIN Perbadanan Baitulmal Negeri Sabah
RAYMOND MURUS Jabatan Pelabuhan & Dermaga Sabah
RAYNER B. ATIN Ranau District Council
RIMI REPIN Sabah Parks Trustee Board
RIZAL BIN MAULAH Nabawan District Council
Roger Appolonius Pejabat Daerah Kecil Pagalungan
ROJOLINA BINTI AEGIDIUS Unit Pemimpin Pembangunan Masyarakat
ROLAND FRED PHAN Jabatan Cetak Kerajaan
ROSLAN JUMAT Pejabat Hal Ehwal Dalam Negeri & Penyelidikan
RUSNAH BINTI KUYUNG Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Negeri
SABARIAH HJ. SAFFREE Pejabat Perhubungan Negeri Sabah
SAHARI ALIOMAR Pejabat Timbalan Setiausaha Kerajaan Negeri (Pembangunan)
SAMAH BT AHMAD @ SALMAH Jabatan Hal Ehwal Wanita
SARINAH BINTI SAID Pejabat Timbalan Setiausaha Kerajaan Negeri (Pentadbiran)
STEPHEN MOLIGAN Pejabat Hasil Bumi
STEPHEN WONG ON PENG Jabatan Arkib Negeri Sabah
SU CHIN BINTI SIDIH Jabatan Muzium Sabah
SUHAIMI BIN ASBULLAH Jabatan Air Negeri Sabah
SUHANIE MOLUKUN ABDULLAH Lembaga Pembangunan Perumahan Dan Bandar
SUZNIE @ DAYANG BINTI BALUS Bahagian Pengurusan Dan Kewangan
TANG YANG MING Penampang District Council
TOMMIE PHILIP Jabatan Pembangunan Perindustrian & Penyelidikan
TSEU KEI YUE Kementerian Perdagangan dan Perindustrian
WALTER HERICKSON CHANG Beluran District Council
WALTER JOHN BIN NASIP Sabah Tourism Board
WILDINAH BENJI Kementerian Kesihatan dan Kesejahteraan Rakyat
WILLEY LAMPAKI Pejabat Daerah Tongod
WONG FOO TIN Kementerian Kerajaan Tempatan Dan Perumahan
YUESRI ISMAIL BIN YUSOF Pejabat Daerah Ranau
YUNUS BIN HJ IDRIS Tuaran District Council
ZAINUDIN BIN AMAN Jabatan Pembangunan Sumber Manusia
ZAITON BTE MUHAMMAD Papar District Council
ZURAINI BINTI JAMIN Kementerian Perdagangan dan Perindustrian
ZURIAH BTE HJ. ZULKIFLI Jabatan Hal Ehwal Agama Islam Negeri Sabah
ABDUL HAMID SANI YAYASAN USAHA MAJU
ALASTAIR FONG JABATAN PENERBANGAN AWAM SABAH
ALI SUFFRI MOHD JAFFAR INSTITUT KAJIAN PEMBANGUNAN (SABAH)
CHIN KAH YI SABAH NET SDN BHD
CLARICE BINGKASAN POIC SABAH SDN BHD
DAVID NG DEWAN BANDARAYA KOTA KINABALU
DINNIS PATRICK SAHAM SABAH BERHAD
JAHUFAR ALIUMER LEMBAGA KEMAJUAN TANAH NEGERI SABAH
JESSEL KAMIJAN YAYASAN SABAH
MARK WARREIN SABAH ENERGY CORPORATION