.:: Direktori HEDN&P ::.


Senarai Nama dan Alamat Emel pegawai dan kakitangan

Pejabat Hal Ehwal Dalam Negeri Dan Penyelidikan

Jabatan Ketua Menteri

Tel: 088-328000 Faks: 088-328038

Pengurusan | Kakitangan | Unit Penempatan | Pengawal

.:: Pengurusan ::.


MoktarYassin.Ajam@sabah.gov.my

Moktar Yassin Ajam

Setiausaha Hal Ehwal Dalam Negeri &Penyelidikan

AgShahminan.AgSahari@sabah.gov.my

Ag. Shahminan Datuk Hj. Ag Sahari

Penolong Setiausaha Hal Ehwal Dalam Negeri & Penyelidikan

GhulamRasul.Hapil@sabah.gov.my

Ghulam Rasul Hapil

Ketua Unit Pembanterasan Pembalakan Haram

AbdSalam.Akup@sabah.gov.my

Abdul Salam Akup

Penguatkuasa Hutan

MohdRafi.Jubahar@sabah.gov.my

Mohd. Rafi Jubahar

Penolong Pegawai Tadbir

Norita.Tani@sabah.gov.my

Norita Tani

Penolong Pegawai Tadbir

Mariati.Mastor@sabah.gov.my

Mariati Mastor

Penolong Pegawai Tadbir

Poinah.Ismail@sabah.gov.my

Puinah Mail @ Poinah Ismail

Ketua Unit Fail

Sabana.Arif@sabah.gov.my

Sabana Arif

Ketua Unit Penempatan

>>Atas<<

.:: Kakitangan / Staff ::.


Norhashimah.AbdMajid@sabah.gov.my

Norhashimah Abd. Majid

Pembantu Tadbir (K)


Lucia.Lujum@sabah.gov.my

Lucia Lujum

Pembantu Tadbir (K)

Jemun.Keri@sabah.gov.my

Jemun Hj.Keri

Pembantu Tadbir (K)


Freddie.Bilog@sabah.gov.my

Freddie Bilog Unggai

Pembantu Tadbir (K)

MohdSaifulAzie.Sairin@sabah.gov.my

Mohammad Saiful Azie Bin Sairin

Pembantu Tadbir (P/O)


MuhamadAyub.Madsah@sabah.gov.my

Muhamad Ayub Madsah

Pembantu Tadbir (P/O)


Nancy.Ng@sabah.gov.my

Nancy Ng

Pembantu Tadbir (P/O)

Nurinah.AbdKarim@sabah.gov.my

Nurinah Abdul Karim

Pembantu Tadbir (P/O)


Imelda.Koilit@sabah.gov.my

Imelda Koilit

Pembantu Tadbir (P/O)


Alfred.Yong@sabah.gov.my

Alfred Yong

Pembantu Am Rendah


Razali.Ahmad@sabah.gov.my

Razali Ahmad

Pembantu Am Rendah

Jimmy.Juancho@sabah.gov.my

Jimmy Juancho @ Roslan Hj. Hammad

Pembantu Am Rendah


Wasal.Wasli@sabah.gov.my

Wasal Wasli

Pembantu Am Rendah

Jailami.Supri@sabah.gov.my

Jailami Supri

Pemandu Kenderaan Bermotor


Mohammad.Lidau@sabah.gov.my

Mohammad Lidau

Pemandu Kenderaan Bermotor

AgKhairul.PgOmar@sabah.gov.my

Ag. Khairul Hizam Pg. Omar

Pemandu Kenderaan Bermotor


Azrie. Asnin@sabah.gov.my

Azrie Asnin

Pemandu Kenderaan Bermotor

>>Atas<<

.:: Unit Penempatan ::.


>>Atas<<

Dyson Chee@sabah.gov.my

Dyson Chee

Pembantu Tadbir (K)

Rasmi.Wajana@sabah.gov.my

Rasmi Wajana

Pembantu Tadbir (K)

Irwan.Dualin@sabah.gov.my

Irwan @ Yus Dualin

Pembantu Tadbir (P/O)


Sarim.Kurun@sabah.gov.my

Sarim Kurun

Pembantu Tadbir (P/O)


Romzi.Mohammad@sabah.gov.my

Romzi Mohammad

Pembantu Tadbir (P/O)

Nuriah.Juhuri@sabah.gov.my

Nuriah Juhuri

Pembantu Tadbir (P/O)


Limah.Hassan@sabah.gov.my

Limah Hassan

Pembantu Tadbir (P/O)


SitiRihani.Jaafar@sabah.gov.my

Siti Rihani Jaafar

Pembantu Tadbir (P/O)

Masli.Nasir@sabah.gov.my

Masli Nasir

Pemandu Kenderaan Bermotor

>>Atas<<

.:: Pengawal ::.


Momin.AbuBakar@sabah.gov.my

Momin Abu Bakar

Pengawal Keselamatan

Ewun.Manan@sabah.gov.my

Ewun Manan

Pengawal Keselamatan


Sabtar.Sindad@sabah.gov.my

Sabtar Sindad

Pengawal Keselamatan


Saideh.Guntuk@sabah.gov.my

Saideh Guntuk

Pengawal Keselamatan


Matius.Jakat@sabah.gov.my

Matius Jakat

Pengawal Keselamatan

Azhan.Jumar@sabah.gov.my

Azhan Jumar

Pengawal Keselamatan


Sotoh.Pandak@sabah.gov.my

Sotoh Pandak

Pengawal Keselamatan


Tajor.Dullah@sabah.gov.my

Tajor Dullah

Pengawal Keselamatan


Dawat.Siang@sabah.gov.my

Dawat Siang

Pengawal Keselamatan

>>Atas<<